Utrechts initiatief voor stille tocht broertjes Ruben en Julian

Afbeelding

De broertjes Ruben en Julian die afgelopen weekend na een lange zoekactie dood zijn gevonden, worden door middel van een stille tocht herdacht in Utrecht. Tenminste dit ziet oprichter John van de Facebookpagina ‘Stille tocht voor Ruben en Julian’ graag gebeuren. “Veel mensen vinden dat er iets moet gebeuren.”

Gisteravond werd de pagina gestart en deze kent nu inmiddels 380 likes. Initiatiefnemer John van den Oudenalder: “Het nieuws over de broertjes heeft mij en mijn zus erg aangegrepen en heeft ons doen besluiten er iets mee te doen. Veel mensen zijn het daar mee eens en vinden dat er iets moet gebeuren.”

Maar waarom dan juist in Utrecht? “In Zeist is er niet de mogelijkheid.” Omdat heel Nederland meeleeft met de broertjes, wordt gevreesd dat Zeist te klein is. “Wij willen laten zien dat Utrecht dat kan oppakken en kan uitvoeren. De familie van de broertjes heeft zich zojuist ook al aangemeld op de pagina. Ik verwacht nog veel meer aanmeldingen, sinds gistermiddag zijn het er nu al bijna 400.”

Datum


De datum van de stille tocht is nog niet bekend, daarvoor moeten er nog wat dingen geregeld worden. “Er zijn al een aantal vragen geweest over wanneer de tocht plaats gaat vinden. Dit is nog niet helemaal duidelijk. Wij moeten eerst toestemming krijgen van politie en gemeente, zodra er meer duidelijkheid is laat ik dit weten via de pagina,” besluit van den Oudenalder.