De brandweer moest afgelopen nacht uitrukken voor een brand in een sportschool aan de Obbinklaan. De politie laat weten dat twee verdachten iets naar binnen hebben gegooid waarna er brand is uitgebroken. Het was al de derde keer dat de hulpdiensten deze week naar het winkelcentrum moesten.
Forensische Opsporing onderzoekt brand bij sportschool winkelcentrum De Gaard

De brand bij sportschool LEF 030 ontstond nadat er een harde knal te horen was. De verdachten gingen, nadat ze iets naar binnen hadden gegooid, ervandoor op een scooter.
De brandweer had de brand snel onder controle. Wel werden enkele woningen kort ontruimd. De oorzaak van de brand is nog niet bekend maar de politie houdt rekening met brandstichting. De sportschool was pas net geopend. De forensische opsporing doet op dit moment onderzoek naar sporen.
Het was al het derde incident deze week nabij het winkelcentrum. Dinsdag moesten enkele woningen en winkels ontruimd worden nadat er een gaslek was en in de nacht van woensdag op donderdag was een poging tot een plofkraak.



