Boete voor vrijwilliger Roze Zaterdag | De Utrechtse Internet Courant Boete voor vrijwilliger Roze Zaterdag | De Utrechtse Internet Courant

Boete voor vrijwilliger Roze Zaterdag

Boete voor vrijwilliger Roze Zaterdag

De vrijwilligers van de Roze Zaterdag in Utrecht zijn boos. Een medewerkster kreeg een boete van negentig euro omdat ze te lang met haar auto op een laad-en losplek bij de Neude stond.

De vrouw reed rond om collega-vrijwilligers van eten en drinken te voorzien. De organisatie van het homo-feest had dan ook op iets meer coulance gerekend. Zeker ook omdat er een briefje onder de autoruit was gelegd waaruit bleek dat de auto bij een vrijwilliger van het roze feest hoorde. De handhavers van de gemeente waren echter onverbiddelijk.

“Iedereen spreekt er schande van. Het feest in de stad is in samenwerking met de gemeente Utrecht! We hopen dat de bon ingetrokken wordt”, zegt een vrijwilliger in de Telegraaf.

De vrijwilligers van Roze Zaterdag gaan vandaag in overleg met de gemeente om de boete ongedaan te krijgen. “Want hoewel die handhavers ook maar hun werk deden, blijft het gewoon belachelijk”, aldus Ralf Benschop, persvoorlichter van de Roze Zaterdag.

5 Reacties

Reageren
  1. Ulaan

    Kleurenblinde verbalisant, die ooit per ongeluk Groen Links stemde, handhaaft traditionele blauwe zaterdag met geel papiertje. Zulke flikkers verdienen rode kaart op Roze Zaterdag. Verscheuren dus, die bon. En gauw.

  2. Jan de waarheid

    Anthon Mussert had in 1940 de landwacht,en Utrecht heeft de incompetente stadswacht.
    En het is ook erg dom volk dat dit soort werk ambieerd.
    Volgens mijn inschatting zijn dit ook de onrendabelen die om een baan verlegen zaten en waar de socilale dienst geen oplossing voor had.

  3. Ronald

    Waarom maken we het onszelf toch zo lastig met die verschrikkelijke stadswachten. Ik heb zo nog nooit een dronkelap zien aanpakken, om maar eens iets nuttigers te noemen.

  4. Realist

    Volgens mij omschrijft Jan de Waarheid het helemaal goed,wat betreft de Utrechtse Stadswachten.

  5. Jan de waarheid

    Het afscheidskado van Faalheid Wolfsen moet natuurlijk bij elkaar geharkt worden,doormiddel van veel boete schrijven.
    Verschrikkelijke onnozele prutsers.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).