Rockband Bökkers biedt excuses aan na leugen over mishandeling | De Utrechtse Internet Courant Rockband Bökkers biedt excuses aan na leugen over mishandeling | De Utrechtse Internet Courant

Rockband Bökkers biedt excuses aan na leugen over mishandeling

Rockband Bökkers biedt excuses aan na leugen over mishandeling
De verwondingen op deze foto zijn niet echt.
De rockband Bökkers heeft excuses aangeboden aan de politie voor het verzinnen van een mishandeling. Dat meldt de wijkagent horeca Utrecht op Twitter.

De rockband Bökkers heeft excuses aangeboden aan de politie voor het verzinnen van een mishandeling. Dat meldt de wijkagent horeca Utrecht op Twitter.

De band publiceerde eerder een bericht op Facebook waarin werd geschreven dat zanger Hendrik Jan Bökkers na een optreden in TivoliVredenburg klappen had gehad in de stad. Het bleek een promotiestunt te zijn.

De wijkagent horeca zegt dat de zaak nu is afgedaan: “Het siert de mens dat je alsnog even belt met excuses namens de band. Verkeerde inschatting gemaakt, impact niet overzien. Punt.” Veel media, waaronder DUIC, plaatsten een artikel over de mishandeling. DUIC had navraag gedaan bij de manager van de band en die bevestigde het verhaal zoals dat op Facebook stond. Later liet hij toch weten dat dit een leugen was en dat het verhaal diende als promotie voor de band.

Het leverde de band een storm aan kritiek op. Zo reageerde iemand bij DUIC: “Dus het lukt niet echt om beroemd te worden met je muziek, dan maar fakenews verzinnen. Leuke band hoor, die Jokkebrökkers. Ik laat ze lekker links liggen.”

2 Reacties

Reageren
  1. Harry Schuring

    Prima, dat excuus aan de politie en nu nog aan het publiek !

  2. Luuk Upuuk

    Inderdaad Harry Schuring, excuses aan het uitgaanspubliek in Utrecht mag niet ontbreken, maar gezien het feit dat de excuses aan de politie niet echt spontaan waren, zal dat wel uitblijven.
    Ben benieuwd of ze ooit nog een volle zaal trekken in Utrecht.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).