Brandweer haalt ree uit de Leidse Rijn in Utrecht Brandweer haalt ree uit de Leidse Rijn in Utrecht

Brandweer haalt ree uit de Leidse Rijn in Utrecht

Brandweer haalt ree uit de Leidse Rijn in Utrecht
Foto's: Mans Matulewicz
De brandweer moest vrijdag in actie komen om een ree uit het water te redden. Het dier was in de Leidse Rijn beland bij de Zandweg in De Meern en kon er zelf niet meer uitkomen.

De brandweer moest vrijdag in actie komen om een ree uit het water te redden. Het dier was in de Leidse Rijn beland bij de Zandweg in De Meern en kon er zelf niet meer uitkomen.

Het dier moet rond 11.00 uur in het water terecht zijn gekomen, waarna omstanders de ree probeerden te helpen. Dat ging echter nog niet zo gemakkelijk en de brandweer werd ingeschakeld om te helpen. Enkele brandweerlieden doken de Leidse Rijn in en wisten het dier te pakken te krijgen. Uiteindelijk is de ree op de kant geholpen.

13 Reacties

Reageren
  1. w

    reescue

  2. LOESJE P.

    Altijd paraat om mens en dier te redden!
    Helden!

  3. Sjakie

    Goed gewerkt omstanders šŸ‘Øā€šŸš’ en brandweer
    Complimenten

  4. LOESJE P.

    @w;
    Gelukkig was er geen reeanimatie nodig.

  5. w

    @Loesje P
    šŸ™‚
    hopelijk is ie weer tevreeden

  6. Le coq sportif

    Wel goed gereeageerd door de brandweer

  7. w

    geen reeden voor paniek

  8. RW

    Dankjewel Mans dat je het dier opmerkte en 112 belde.
    Dank aan de andere omstanders die het water in sprongen om het dier te helpen voor de brandweer arriveerde.
    Dank aan de brandweer voor het adequate handelen.

  9. Lombokker

    Van half juli tot half augustus hebben de reeƫn bronstijd.
    Ze zijn dan veel actiever, ook overdag. Er is ook meer kans verkeersongelukken, omdat de reeƫn door hun paringsdrift minder opletten wat er om hen heen gebeurt.

  10. Len

    Het was een rees tegen de klok

  11. LOESJE P.

    @w en @ Len;
    Zelfs bij de DUIC doet men gelukkig ook nog aan lolbroekeree. šŸ˜‰

  12. W.

    Ik moet wel lachen om al deze reeacties

  13. W

    Tijd voor reeentrappen in het water. Zoals in Friesland. Opdat reeen zelf het water uit kunnen komen

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).