Burgemeester Jan van Zanen gaat scheiden | De Utrechtse Internet Courant Burgemeester Jan van Zanen gaat scheiden | De Utrechtse Internet Courant

Burgemeester Jan van Zanen gaat scheiden

Burgemeester Jan van Zanen gaat scheiden
Jan van Zanen gaat scheiden van zijn vrouw Marian. Dat heeft de gemeente laten weten. De 54-jarige burgemeester van Utrecht en zijn vrouw zijn na 25 jaar huwelijk uit elkaar gegroeid.

Jan van Zanen gaat scheiden van zijn vrouw Marian. Dat heeft de gemeente laten weten. De 54-jarige burgemeester van Utrecht en zijn vrouw zijn na 25 jaar huwelijk uit elkaar gegroeid.

De burgemeester wil transparant over de scheiding zijn en heeft het nieuws daarom naar buiten gebracht. Jan van Zanen werd op 1 januari 2014 geïnstalleerd als burgemeester van Utrecht. Daarvoor was hij onder andere burgemeester in Amstelveen en wethouder in Utrecht. Het scheidende stel heeft twee kinderen.

7 Reacties

Reageren
  1. Wim Vreeswijk

    Privé en politiek zijn vaak een moeizame combinatie en trekken dan ook een grote wissel op je privé-leven. Ik wens dan ook de Heer van Zanen, zijn vrouw Marian en zijn 2 kinderen veel sterkte toe!

  2. Hans Roozenburg

    Ik deel de mening van Wim Vreeswijk. Zo spijtig voor De heer van Zanen, zijn kinderen en ex vrouw. Ik hoop dat ze in de nieuwe situatie weer heel gelukkig worden.

  3. Frits Benoist

    Ik wil onze oude wijze burgemeester en zijn vrouw en kinderen veel sterkte wensen met de heel grote stap van scheiding: een ramp maar tegelijk een moedige stap. Het zij zo. Ik heb Jan van Zanen in zijn functie als burgemeester altijd inspirerend, sterk en betrouwbaar gevonden. Erg prettig, net als nu met Sharon Dijksma.

  4. Serano

    Kan niet hij is burgemeester van Den Haag.

  5. Wim

    Waarom staat dit oude nieuws in de DUIC.
    Het is 9 jaar geleden.
    Is dit bladvulling of sensatie zoeken

  6. Gerry Jöris

    Hebben jullie nou zo weinig nieuws dat jullie zo’n oud bericht herplaatsen. Hij is al jaren geen burgemeester van Utrecht meer.

  7. Hans

    Met dit soort nieuws valt DUIC door de mand. Kom op, dan blijf ik.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).