Connexxion compenseert voor kapotte ov-chippaal Jaarbeursplein | De Utrechtse Internet Courant Connexxion compenseert voor kapotte ov-chippaal Jaarbeursplein | De Utrechtse Internet Courant

Connexxion compenseert voor kapotte ov-chippaal Jaarbeursplein

Connexxion compenseert voor kapotte ov-chippaal Jaarbeursplein

Connexxion gaat de reizigers die de afgelopen week zijn gedupeerd door een storing aan de kaartlezers op het perron Utrecht Centraal Jaarbeursplein van de sneltram compenseren.

Vorige week was er sprake van een storing van de kaartlezers bij de nieuwe tramhalte Jaarbeursplein. Hierdoor werd uitchecken verward met inchecken waardoor er onterecht geld van de reizigers werd afgeschreven.

Connexxion zal een compensatiebedrag klaarzetten die de reizigers via de verkooppunten op hun OV-chipkaart kunnen laden. Het bedrijf hoopt alle gedupeerden binnen een maand schadeloos te kunnen stellen.

3 Reacties

Reageren
  1. Ton

    Naar mijn idee moet het zo zijn dat als de chipkaartlezers niet goed werken deze uitgeschakeld moeten worden en de vervoersmaatschappij verplicht wordt de passagiers gratis te vervoeren totdat bewezen is dat de storing verholpen is. Ik denk dat storingen dan binnen enkele uren verholpen zijn.
    Dus niet achteraf de reiziger compenseren want wie met een anonieme kaart reist heeft geen baat bij deze compensatie.

  2. Joost

    Ook een anonieme kaart is in het systeem bekend, maar dan alleen met het nummer. Dat moet dus geen probleem zijn. Ook zou het saldo misschien automatisch gecorrigeerd kunnen worden, mijn chipkaart wordt ook automatisch opgewaardeerd als het saldo onder een bepaalde grens komt.

  3. Tristan

    Geen ov-chipkaart? Geen storing!

    Kortom: Men kan beter die faalkaart weer afschaffen en de papieren vervoerbewijzen herinvoeren. Dan zijn er helemaal geen problemen meer!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).