De man die vannacht werd opgepakt na een sprong van een fietsbrug over de A12 kende de twee vrouwen die hij eerder had neergestoken in Utrecht. De verdachte is een 45-jarige man uit Utrecht.
Dat meldt het ANP. Eén van de slachtoffers komt ook uit Utrecht en is 42 jaar, het andere is een Rotterdamse van 37. Alle drie liggen nog in een ziekenhuis en zijn buiten levensgevaar. De politie doet onderzoek.
De man stak zondagavond laat de twee vrouwen neer op de Simplonbaan en liep daarna in de richting van de Koppelbrug over de A12. De politie trof de man op de brug aan. Hij had zichzelf meerdere keren gestoken en was niet voor rede vatbaar. Na een politieactie met een stroomstootwapen en pepperspray viel hij van de fietsbrug over de A12 bij Utrecht. Hij kwam terecht op een kussen dat daar door de brandweer was neergelegd.
Gekoppelde berichten
Man steekt twee vrouwen neer en springt van Koppelbrug boven A12
Een man heeft vannacht twee vrouwen neergestoken in Utrecht en geprobeerd om zichzelf daarna van…
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.