Al bij de nieuwjaarsreceptie riep burgemeester Jan van Zanen dat de singel voor 2016 klaar zou zijn en die belofte lijkt nog net op tijd waarheid te worden. Wie vanaf de Vredenburgknoop richting het Paardenveld kijkt, ziet dat een groot deel van de singel inmiddels in de volle breedte is volgelopen. Na ruim veertig jaar is het water weer echt terug.
Twee weken geleden sprak DUIC TV nog uitgebreid met projectleider Onno van Schaick over de laatste werkzaamheden.
Gekoppelde berichten

DUIC TV: Hoe het water terugkeert in de singel (2)
Bij alle werkzaamheden rond het stationsgebied is er één activiteit die bij veel Utrechters tot…
7 Reacties
ReagerenLeuk dat klein stukje singel met water, maar zou liever willen weten wanneer het gehele stuk tot Hotel Karel V af is. Er wordt hard voor gespaard door de gemeente, maar ik heb nog niet kunnen vinden wanneer al het geld bij elkaar gespaard is, laat staan dat er een datum is voor de gehele oplevering.
Ziet er al geweldig uit !
dat is toch geen singel … ik noem het een smal slootje …. ok een kanaaltje
@LvdBerg,
Helemaal eens.De Singel moet zo snel mogelijk terug.Het geld is er al.Stop dat idiote Kade-project.Daar zit al twee miljoen verborgen startsubsidie.Scheelt ook een pijnlijk raadsdebat:hoe het heeft kunnen gebeuren?Hoeft ook geen mislukte wethouder voorzitter te worden van de commissie onderzoek faillissement de Kade.O,ja dat onderzoek is er al. Commissie van Meurs inzake ROC Leiden. Ook Zo,n synergie-onzin.
Er is geen stad in Nederland zelfs niet in Europa die zo’n intensieve, grote en complexe herontwikkeling van een binnenstad doorvoert. Dat kan niet zonder lange adem en diepe zakken. Maar stukje bij beetje krijgt Utrecht er iets beters voor terug. En iedereen weet dat een verbouwing gepaard gaat met enig ongemak. Maar het gebied heeft nog nooit plat gelegen. Hulde aan alle partijen die ‘t laten lukken. Kritisch zijn is goed. Maar laten we eens ophouden met azijnzeiken en eens trots zijn wat in Utrecht tot stand komt.
Mooi zo!
Wat Pierre Sommer zegt!