DUIC TV: Studenten vermaken zich uitstekend tijdens de Utrechtse Introductie Tijd | De Utrechtse Internet Courant DUIC TV: Studenten vermaken zich uitstekend tijdens de Utrechtse Introductie Tijd | De Utrechtse Internet Courant

DUIC TV: Studenten vermaken zich uitstekend tijdens de Utrechtse Introductie Tijd

DUIC TV: Studenten vermaken zich uitstekend tijdens de Utrechtse Introductie Tijd
Van een spreekverbod voor studenten met de pers bleek niets tijdens de tweede dag van de UIT-dagen. Honderden studenten waren in het park om te genieten van het weer en georganiseerde spelletjes en ze beantwoordden elke vraag.

Van een spreekverbod voor studenten met de pers bleek niets tijdens de tweede dag van de UIT-dagen. Honderden studenten waren in het park om te genieten van het weer en georganiseerde spelletjes en ze beantwoordden elke vraag.

In vier dagen tijd leren nieuwe studenten hun collega’s en de stad waarin ze veel tijd zullen doorbrengen kennen. Door spelletjes, feestjes, eten en drinken of lezingen worden de jongens en meisjes wegwijs gemaakt in Utrecht.

Dat het begin van de UIT-week zeker niet vlekkeloos was verlopen erkende woordvoerder Michiel van Beers. Zo raakte een deelnemer van UIT zaterdag gewond in de Woolloomooloo en sprak het AD van een persverbod. De studenten leken er in ieder geval allemaal niet mee bezig en vermaakten zich uitstekend in het Griftpark.

6 Reacties

Reageren
  1. jeroen kaakdorst

    Leuk hoor, maar kunnen de jongens en meisjes van de UIT zichzelf even in de toom houden, en niet voor m’n deur kotsen?

  2. Van Pimpelen

    … nee, dan voor mijn deur! Die ik overigens deel met vijf anderen, maar dat terzijde.
    Eigenaardigerwijs woon ik binnen gehoorsafstand van SSR, en vind de overlast relatief meevallen, omdat de Introductie maar een week duurt. Dat in tegenstelling tot de Gemeentelijke Borstel- en Zuigwagens die zondagochtend na zessen rotzooi opruimen die anderen achterlaten; met regelmaat van de klok ontmoet ik lege flesjes, blikjes, zakjes, met als sluitstuk een verpakt tampon. Een mijnerhande aangeplakte vuilniszak bleek rasser verwijdert dan het afval dat daarin zou behoren.
    Ik verneem wel berichten van de liberaliteit dat deze niet echt warm wordt van statiegeld-heffing op herbruikbare verpakkingen. Mijns inziens zijn initiatieven zwerfvuil in georganiseerd verband op te ruimen teneinde sociale cohesie te bevorderen niet méér dan een legitimatie van het gebrek daaraan. De Burendag is daarvan een exponent. Van Kooten en De Bie hadden hier long way down een sketch over; jaren 7tig; weet u nog [enge buren] ???

  3. Gotenks

    Que?

  4. Sjonge

    Alles goed @van pimpelen?

  5. Rompertje Kickstart

    Heren Kaakdorst en Van Pimpelen, welk een stel laffe droeftoeters zijn jullie. Begrijp ik nu goed dat jullie klagen over tienerkots en te luide veegwagens? Een en ander is goed op te lossen als de veegwagens naar Kaakdorst gaan en de tienerstudentjes na het kotsen naar van Pimpelen togen. Kaakdorst een schone deur, Pimpelman kan weer eens van bil en de rest van Utrecht kan weer rustig slapen. Echte problemen, vinden jullie ook niet dat er heel veel toeristen zijn in de stad de laatste tijd? Echt heel naar.

  6. leeg..

    Komt erg kinderlijk en leeg over die activiteiten, meer een soort middelbaar school tuin feest…of costa..ik zie geen relatie met Utrecht..

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).