Franse bistro Léo Léo opent deuren in Twijnstraat in Utrecht Franse bistro Léo Léo opent deuren in Twijnstraat in Utrecht

Franse bistro Léo Léo opent deuren in Twijnstraat in Utrecht

Franse bistro Léo Léo opent deuren in Twijnstraat in Utrecht
De nieuwe horecazaak Léo Léo heeft de deuren geopend in de Twijnstraat in Utrecht. De Franse bistro neemt de plek in van Zies, dat ruim tien jaar gevestigd zat op nummer 58. Léo Léo is dit weekend open voor diner, en vanaf volgende week is de zaak van ’s ochtend vroeg tot ’s avonds laat open.

De nieuwe horecazaak Léo Léo heeft de deuren geopend in de Twijnstraat in Utrecht. De Franse bistro neemt de plek in van Zies, dat ruim tien jaar gevestigd zat op nummer 58. Léo Léo is dit weekend open voor diner, en vanaf volgende week is de zaak van ’s ochtend vroeg tot ’s avonds laat open.

Léo Léo wordt gerund door Thijs Calandra en Richelle van Dinter, in samenwerking met de Nieuwe Garde Horeca Groep. Nieuwe Garde is ook bekend van het Spaanse tapasrestaurant Sevilla en het Italiaanse restaurant Osteria Emilia in Utrecht. Later dit jaar opent Nieuwe Garde nog een vierde restaurant Maresia, een Mediterraan visrestaurant en wijnbar, in het pand van Stan Utrecht.

Tekst gaat verder onder afbeelding

Gasten kunnen bij  gehele Léo Léo terecht voor ontbijt, lunch, apéro en diner, bereid door chef Thijs. Op de kaart vind je ondere andere oeuf en meurette, zeebaarstartaar met oestermayonaise, tarte tatin van ui en omelette sibérienne.

Achter het restaurant bevindt zich ook nog een boutique hotel met enkele kamers.

9 Reacties

Reageren
  1. W

    Jammer jammer jammer, Zies weg.

  2. W

    Waarom is Zies weg?!

  3. Leo

    Toch benieuw hoe frikandel speciaal en een smashburger passen bij een franse bistro.

  4. Jaap Klien

    Ah, horeca groep… Dat belooft altijd veel goeds.
    Jammer dat chef Leo weg is op deze plek.

  5. Peter

    Nog meer horeca ! Utrecht zit er bartstens vol mee . Even iets anders graag .

  6. Shared dining forever

    Wat is Zies? Daarom is Zies weg.

  7. w

    @Peter: tellen is ook een vak. Er gaat een zaak weg, er komt een andere zaak in. Per saldo verandert daardoor niet het aantal horecazaken.
    Rustig aan Peter!

  8. Maarten

    @Peter, wiskunde was niet je sterkste vak?
    Enfin, we gaan zien of dit een blijvertje is of niet; laat het gewoon aan de markt over en niet aan schreeuwende types op dit forum die hun mening al klaar hebben nog voordat de zaak open is.

  9. Peet Pastoors

    Utrecht is nou niet echt restaurant stad van klasse
    Toch zijn er wat uitschieters
    Uiteraard Karel de vijfde
    Met stip. Restaurant 273 Oudegracht
    Madeleine aan ut wed,,de ambiance is top
    Concours biltstraat etc etc
    Van mij hoeft het niet allemaal high level te zijn
    Je merkt ziet proeft vaak,,hoe de chef-kok in zijn vak staat
    Op de Ganzenmarkt opent voorjaar een visrestaurant
    Ben benieuwd

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).