Gasten slopen hotelkamer en intimideren medewerker van Apollo Hotel in Utrecht Gasten slopen hotelkamer en intimideren medewerker van Apollo Hotel in Utrecht

Gasten slopen hotelkamer en intimideren medewerker van Apollo Hotel in Utrecht

Gasten slopen hotelkamer en intimideren medewerker van Apollo Hotel in Utrecht
Foto: Instagramaccount Politie Utrecht Centrum
Vijf personen hebben zaterdagochtend bij het Apollo Hotel aan het Vredenburg in Utrecht een medewerker geïntimideerd en een kamer vernield. Drie personen zijn uiteindelijk aangehouden.

Vijf personen hebben zaterdagochtend bij het Apollo Hotel aan het Vredenburg in Utrecht een medewerker geïntimideerd en een kamer vernield. Drie personen zijn uiteindelijk aangehouden.

De politie werd zaterdagochtend gealarmeerd omdat meerdere personen zich zouden hebben misdragen in het Apollo Hotel. In één van de kamers waren vernielingen aangericht en toen een medewerker van het hotel het gezelschap daarop aansprak werd deze persoon geïntimideerd en tegen de grond gegooid.

Toen de agenten ter plaatse waren bleken twee mannen al gevlucht. Twee andere mannen en een vrouw zijn aangehouden en tegen deze personen is ook aangifte gedaan. Volgens de politie waren zij onder invloed van lachgas en andere verdovende middelen.

Schade

Naar de identiteit van de twee mannen die de benen namen wordt onderzoek gedaan. De politie zegt dat de schade verhaald wordt op alle verdachten.

Een medewerker van het Apollo Hotel wist tot slot te vertellen dat deze personen niet meer welkom zijn in alle vestigingen.

5 Reacties

Reageren
  1. RABE

    Wat een stel aso’s.
    Ik hoop dat ze flink moeten dokken.
    Is er een zwarte lijst???

  2. Hns

    @Rabe: betalen zullen ze zeker, da’s regel en een zwarte lijst mag je niet aanleggen en/of bijhouden officieel, maar onder de radar bestaat hij zeker meer dan je denkt😊😊

  3. Pieter

    Lachen hè klojo,s met LACHGAS!stevig dokken voor die idioten !

  4. Katja

    Welkom in het oude normaal.

  5. Lgt

    Hns: Waarom zou je geen zwarte lijst mogen aanhouden. Dat a-sociale volk moet gewoon geweerd kunnen worden. Al die onzinnige regelingen werken allemaal in het voordeel van aso’s, criminelen en ander rotvolk.
    Dus licht gewoon je collega’s in over deze types en heb lak aan die overbodige regels.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).