GG&GD Utrecht verhuist na 42 jaar Jaarbeursplein | De Utrechtse Internet Courant GG&GD Utrecht verhuist na 42 jaar Jaarbeursplein | De Utrechtse Internet Courant

GG&GD Utrecht verhuist na 42 jaar Jaarbeursplein

GG&GD Utrecht verhuist na 42 jaar Jaarbeursplein

Vanaf vandaag heeft de GG&GD een nieuw bezoekadres: Kaatstraat 1. Voor bezoekers van Reizigerszorg en Tuberculosebestrijding gaat de balie morgen pas open. In het gebouw op de Kaatstraat zit nu al de Dienst Maatschappelijke Ontwikkeling. 

De Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst (GG&GD) ontwikkelt het Utrechtse gezondheidsbeleid en zorgt voor de uitvoering. De GG&GD wil bereiken dat Utrechters zich gezond voelen, gezond zijn en gezond blijven. De dienst zit sinds 1970 op het Jaarbeursplein. Het gebouw wordt nu gesloopt in verband met de vernieuwing van het stationsgebied. Zodra het stadskantoor klaar is, verhuizen de meeste gemeentelijke diensten naar het stadskantoor. Vooral de verhuizing van Tuberculosebestrijding naar de Kaatstraat is een speciale operatie. De inrichting van de afdeling moet aan bepaalde eisen voldoen vanwege het besmettingsgevaar, zoals speciale bacteriedodende UV-lampen, sputumruimtes en een sluis met onderdruk. Het verhuizen van de röntgenapparaten gebeurt door een gespecialiseerd bedrijf, omdat de apparaten verfijnd zijn afgesteld en niet bestand zijn tegen schokken. 

De publieksbalies Reizigerszorg en Tuberculosebestrijding komen op de begane grond. Zij hebben samen ruim dertigduizend klanten. De adressen van de wijkgebouwen voor Jeugdgezondheidszorg veranderen niet. De contactgegevens zijn: 030 – 286 33 33,  gggd@utrecht.nl  en  www.utrecht.nl/gggd.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).