De gemeente Utrecht werkt het aankomende lange weekend aan het verkeersplein Laagraven; het verkeersplein bij de Waterlinieweg en de Laagravenseweg. Het verkeersplein is deze dagen zeer beperkt toegankelijk. Het wegdek van het verkeersplein is verouderd en moet worden vervangen. Ook worden er duikers vervangen: betonnen buizen onder het wegdek door. Hiervoor moet het asfalt worden verwijderd. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.
De werkzaamheden starten morgenavond 25 mei om 23.00 uur en duren tot maandag 28 mei 9.00 uur. Het verkeersplein is gedurende de werkzaamheden zeer beperkt toegankelijk. De geplande afsluitingen hebben betrekking op de verbinding Laagravenseweg (N408) richting Utrecht en A12 tussen de Ravensewetering en verkeersplein Laagraven en op de Waterlinieweg richting Hoograven en Lunetten, tussen het verkeersplein Laagraven en de afrit Lunetten/Hoograven.
Verkeer vanuit Nieuwegein wordt omgeleid via de Plettenburgerlaan, Structuurbaan, Symfonielaan, A.C. Verhoefweg naar de oprit van de A12. Verkeer vanuit Houten richting de Laagravenseweg wordt omgeleid via de Rondweg, De Staart, oprit A27 richting Utrecht knooppunt Lunetten. Verkeer richting Hoograven/Lunetten wordt omgeleid via de A12, afrit 17 (transferium Westraven), Europalaan, Beneluxlaan, Socrateslaan en ‘t Goylaan.
Gemeente Utrecht werkt tot aan september in vijf weekenden aan verkeersplein Laagraven. De weekenden waarin wordt gewerkt, zijn de weekenden waarin de minste overlast wordt verwacht. Weggebruikers worden per weekend van tevoren geïnformeerd over de afsluitingen. Het eerstvolgende weekend waarin wordt gewerkt is 8, 9 en 10 juni.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.