Inzamelingsactie voor ernstig zieke Aya; Op zoek naar geld voor een nieuwe auto | De Utrechtse Internet Courant Inzamelingsactie voor ernstig zieke Aya; Op zoek naar geld voor een nieuwe auto | De Utrechtse Internet Courant

Inzamelingsactie voor ernstig zieke Aya; Op zoek naar geld voor een nieuwe auto

Inzamelingsactie voor ernstig zieke Aya; Op zoek naar geld voor een nieuwe auto
Een still uit de video: Het verhaal van Aya
De ouders van de ernstig zieke Aya zijn een inzamelingsactie begonnen voor een nieuwe auto. Die is nodig omdat de rolstoel in de auto moet passen en het gewicht van Aya blijft groeien.

De ouders van de ernstig zieke Aya zijn een inzamelingsactie begonnen voor een nieuwe auto. Die is nodig omdat de rolstoel in de auto moet passen en het gewicht van Aya blijft groeien.

Op de site whydonate vertellen de ouders van Aya inmiddels wanhopig te zijn. Ze heeft haar hele leven al pijn door haar ziekte. Ze is daardoor ook verdrietig en depressief. Het meisje moet vaak met spoed naar het ziekenhuis omdat zij niet goed kan ademhalen en hartproblemen heeft. Ze houdt enorm veel vocht vast, maar de artsen kunnen niets voor haar doen.

Een goede geschikte tweedehands auto, waar Aya met haar rolstoel in past kost ongeveer 27.000 euro. In de huidige auto past Aya niet meer, waardoor ze veel pijn heeft als ze in de auto zit. “Als Aya met spoed naar het ziekenhuis moet, kost het haar ongelofelijk veel kracht, pijn en moeite om vanuit huis naar de auto te lopen”, is te lezen op de site.

Aya heeft een hersentumor gehad op vijfjarige leeftijd en moest daarna hormonen slikken. Daardoor wordt ze erg dik. Bestraling was niet meer mogelijk.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).