Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima zullen op donderdagmiddag 30 mei een bezoek brengen aan Lombok. Het bezoek maakt onderdeel uit van een bezoek aan de provincies Gelderland en Utrecht.
De toch van het koningspaar door de provincie begint in Vianen. Waarna al snel Vreeswijk en de Jachthaven Marnemoende in IJsselstein worden aangedaan. Daarna doet het koningspaar Lombok aan waar ze begroet worden door burgemeester Wolfsen.
Willem-Alexander en Máxima zullen een wandeling maken door de Kanaalstraat. Het gaat om het gebied tussen de Lombokstraat en de Damstraat. Daar organiseren buurtbewoners, ondernemers, kunstenaars en kinderen activiteiten.
Vervolgens maakt het koningspaar een korte wandeling van het Domplein, via het Pandhof naar de Paushuize. Ter hoogte van de ingang van het Pandhof worden een aantal scholieren van de winnende school van de Koningsspelen voorgesteld.
Afsluiting van het bezoek is in Paushuize met de leden van de Gedeputeerde Staten, de burgemeesters van de 26 gemeenten in Utrecht en de vier Utrechtse dijkgraven.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.