De Utrechtse wethouder Lot van Hooijdonk is donderdag voor het tweede jaar op rij verkozen tot Beste Jonge Bestuurder van Nederland in een verkiezing van vakblad Binnenlands Bestuur.
Van Hooijdonk werd vorig jaar ook al verkozen tot beste jonge bestuurder. De Utrechtse is sinds 2014 wethouder in Utrecht met in haar portefeuille onder meer mobiliteit en milieu. Voor de categorie jonge bestuurder komen bestuurders tot veertig jaar oud in aanmerking.
Op de website van de wedstrijd is te lezen: “Het is duidelijk dat Van Hooijdonk één stip op de horizon heeft: een duurzaam Utrecht. Daarbij valt vooral haar eindeloos enthousiasme voor haar vak op. Van Hooijdonk is oplossingsgericht en slim en kan hoofd- en bijzaken van elkaar onderscheiden. Tel daar haar aanpak van de verkeersproblematiek in Utrecht bij op en je hebt een titel beste bestuurder jonger dan 40. En dat voor het tweede jaar op rij!”
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.