Masturberende man uit trein (en op Twitter) gezet | De Utrechtse Internet Courant Masturberende man uit trein (en op Twitter) gezet | De Utrechtse Internet Courant

Masturberende man uit trein (en op Twitter) gezet

Masturberende man uit trein (en op Twitter) gezet

De foto van Speelziek, gezicht geblurd door DUIC

Afgelopen maandag werd een in de trein masturberende man betrapt door de Utrechtse journaliste Laura Speelziek.

De journaliste zette een foto van de zelfbevrediger op Twitter en waarschuwde de conducteur. Speelziek twitterde: ”Deze jongen zit zich af te trekken in de trein. Kijk maar (cc @NS_online). Waar is onze beschaving verloren gegaan?” 

Toen  Speelziek de foto aan de conducteur liet zien besloot deze een einde te maken aan het plezierreisje. Hij zette de met zichzelf spelende man er bij het station Driebergen Zeist uit. De foto van de man is inmiddels meer dan 300 keer geretweet.

Bekijk

Meer over masturberen? Bekijk hier een aflevering van de VPRO serie Metropolis, over hoe de wereld omgaat met deze privéaangelegenheid.

2 Reacties

Reageren
  1. piet

    nu weet ik nog steeds niet hoe doe bomen er uitzagen langs het spoor. moet opwindend zijn!

  2. Dave Brussé

    Hebben jullie er ook wel eens bij stil gestaan dat wanneer mensen masturberen in het openbaar, er vaak sprake is van een verstandelijke handicap!!
    Moet dit nou zo op deze manier openbaar gemaakt worden.
    Dit lijkt wel op een goedkope roddelrubriek!

    Blijf goed nadenken over wat je voor nieuws naar buiten brengt en hoe je dit doet.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).