Mogelijke verkoop camping de Berekuil | De Utrechtse Internet Courant Mogelijke verkoop camping de Berekuil | De Utrechtse Internet Courant

Mogelijke verkoop camping de Berekuil

Mogelijke verkoop camping de Berekuil

Er heeft een koper zich gemeld om camping De Berekuil over te nemen van huidige eigenaar Theo Driessen. Ditmaal gaat het om de ontwikkelaar van onroerend goed, Ton Oostveen. Zo meldt RTV Utrecht.

Eigenaar Driessen, die al jaren probeert de camping te verkopen, bevestigt dat er momenteel gesprekken gaande zijn met de Utrechtse projectontwikkelaar. De camping was geruime tijd flink verwaarloosd totdat vorig jaar veel geld is geïnvesteerd om het complex op te knappen. De potentiële verkoper die deze investering mogelijk maakte, ging failliet.

Oplossingen eigenaren

Oostveen is niet van plan om zelf te camping te runnen, hij zal voor de dagelijkse werkzaamheden een beheerder aanstellen. Zijn eerste doel is een oplossing te vinden voor de eigenaren van chalets en stacaravans op de stadscamping, zij zitten sinds zestien maart zonder gas op de camping. Als eigenaar van de grond moet de gemeente uiteindelijk nog toestemming geven voor de verkoop.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).