De Zweedse modeketen Monki opent op 16 maart zijn eerste winkel in Utrecht. Dat blijkt uit een bericht op fashionunited.nl. Het zusterbedrijf van H&M gaat zich vestigen aan de Steenweg. Het filiaal beslaat 265 vierkante meter en is na Amsterdam en Rotterdam de derde winkel van Monki in Nederland.
Monki, dat in 2006 is opgericht, is in minder dan vijf jaar getransformeerd tot een internationale retailketen. De dochteronderneming van de Zweedse modeketen H&M heeft 55 fysieke winkels in acht landen, waaronder Nederland, Zweden, Noorwegen, Denemarken, Finland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Hongkong en een online shop die in 2011 gelijktijdig voor 18 landen in de Europese Unie werd geopend. Monki is een winkel concept én een damesmodemerk. De winkels zijn onderdeel van de Monki wereld die voortdurend nieuwe verhalen vertelt.
‘Nederland is een erg interessante plek voor ons’, aldus Henrik Aen, COO van Monki op fashionunited.nl. ‘We zijn erg blij om zo’n goede relatie te hebben met onze Nederlandse klanten en om in een bruisende stad als Utrecht onze derde winkel in Nederland te openen.’
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.