Nieuwe Dikke Dries wint kort geding | De Utrechtse Internet Courant Nieuwe Dikke Dries wint kort geding | De Utrechtse Internet Courant

Nieuwe Dikke Dries wint kort geding

Nieuwe Dikke Dries wint kort geding

Jos de Winter, uitbater van café Nieuwe Dikke Dries aan het Oudkerkhof, heeft het kort geding gewonnen dat tegen hem was aangespannen door bierbrouwer Heineken. Heineken mag daarmee niet overgaan tot ontruiming van het pand en uitzetting van De Winter en zijn gezin. Een hele opluchting voor de familie en het grote aantal bezoekers en sympathisanten dat de afgelopen tijd zijn steun betuigde aan de kroegbaas. 

‘We waren verbaasd over het kort geding’, stelt De Winter in een vandaag verzonden persbericht, ‘maar zijn nu zeer opgelucht dat Heineken niet mag overgaan tot een ontruiming. Uiteraard zullen we voldoen aan het vonnis, zodat er een basis is verder te praten met Heineken.’ De Winter geeft aan zo snel mogelijk verder te willen werken aan een oplossing en heeft daarover de afgelopen week al contact gehad met de bierbrouwer. Daaruit is echter gebleken dat de visies nog ver uit elkaar liggen. Heineken wilde tot uitzetting overgaan in verband met betalingsachterstanden die De Winter zou hebben opgebouwd en vervolgens op zoek naar een nieuwe exploitant. Volgens De Winter zelf ligt een discussie over de bierprijs ten grondslag aan het conflict.

‘Ons hart en ziel ligt in het bedrijf’ stelt De Winter. ‘Ik ben al de vierde generatie van de familie De Winter die horecabedrijven mag exploiteren, het horecabloed zit in onze genen en we houden van het vak. We waren zeer verbaasd dat Heineken niet serieus met ons wilde praten over de nieuwe richting van ons ondernemerschap in dit café. Met een bedrijfsplan hebben we aan Heineken laten zien dat we graag met hen wilde samenwerken aan een nieuwe toekomst.’ Blij met de uitspraak wil De Winter snel opnieuw met Heineken om de tafel om zakelijk een gezonde relatie en een nog gezonder rendement zijn bedrijf op te bouwen.

De Winter: ‘Deze zaak heeft een grote indruk op ons gezin gemaakt en we bedanken alle gasten en vrienden voor de steun die we hebben gehad. Het laat zien hoe (horeca)ondernemers en gasten uit heel Nederland met ons hebben meegeleefd en dat deze zaak veel los heeft gemaakt. Nu heeft ons gezin meer rust en kan het feest van uitgaan in ons café weer vol doorgaan.’ De Winter gaat met zijn gezin komend weekend even bijkomen van alle commotie en lekker ontspannen.

2 Reacties

Reageren
  1. fcutrecht.net

    Goed nieuws! Gefeliciteerd

    FC Utrecht supporter
    fcutrecht.net

  2. Michael Kroonbergs

    Hier drink ik een biertje op. Voor deze gelegenheid een heerlijk, helder Grolsch!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).