Nieuwe school aan Stroyenborchdreef per 12 mei in gebruik | De Utrechtse Internet Courant Nieuwe school aan Stroyenborchdreef per 12 mei in gebruik | De Utrechtse Internet Courant

Nieuwe school aan Stroyenborchdreef per 12 mei in gebruik

Nieuwe school aan Stroyenborchdreef per 12 mei in gebruik

De Wezerdreef krijgt een nieuwe school. Op 25 april verhuist obs Overvecht op de Wezerdreef naar een schoolgebouw aan de Stroyenborchdreef. De lessen beginnen daar direct na de meivakantie op maandag 12 mei. Daarnaast wordt er zo snel mogelijk begonnen met de sloop van het oude gebouw.

Het nieuwe pand is een ontwerp van Van Hoogevest Architecten en valt op door de ronde vormen in een wijk waar alles recht is. Er komen acht leslokalen, twee speellokalen en een ouderlokaal. Ook is er ruimte voor VVE, de voor- en vroegschoolse opvang.

Het schoolgebouw is in opdracht van het schoolbestuur ontworpen en de onderwijsfilosofie van Openbare Basisschool Overvecht vormt het sterke uitgangspunt voor het ontwerp. Obs Overvecht voert sinds januari het predicaat Excellente School. Naar verwachting is de nieuwe school in de zomer van 2015 gereed.

Ook de andere drie locaties van Openbare Basisschool Overvecht zijn de komende jaren aan de beurt. De nieuwbouw van de locatie Teun de Jagerdreef is eind dit jaar gepland op diezelfde plek. Locatie Grote Trekdreef verhuist in de zomer van 2016 naar een nieuw gebouw aan de Ibisdreef.

De locatie Beiroetdreef wordt als laatste op dezelfde plek herbouwd. De bouwplannen vormt het einde van het Masterplan Onderwijshuisvesting Utrecht.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).