In Zuilen vond op 1 januari de enige nieuwjaarsduik van Utrecht plaats. 15 waaghalzen sprongen in de Vecht. Dit was de eerste keer dat de nieuwjaarsduik plaats vond. Ook de enige kerstboomverbranding van de stad vindt plaats in Zuilen.
De duik werd georganiseerd door de Parel van Zuilen, in samenwerking met de stichting Vrienden van Zuilen. De nieuwjaarsduikers kregen na hun dappere sprong in het ijskoude water een kop warme erwtensoep. Voor de ongeveer 100 toeschouwers was er warme drank en een nieuwjaarswens.
Op 6 januari vindt de jaarlijkse kerstboomverbranding plaats, ook bij de Parel van Zuilen.
Kerstboom verbranding voorraad bij @parelvanzuilen breng hem langs #Zuilen #030 – http://t.co/WtvY2gmrob
— Kjeld Kahn (@Kjeld) 2 januari 2014
Mocht je je boom niet willen verbranden, kan je hem 6 januari aan de straat zetten. Hij wordt dan opgehaald door de gemeente, en de kerstboom wordt omgezet tot groene stroom.
3 Reacties
ReagerenBeste mensen,
De kerstboomverbranding is tegenover de Springertuin en de Parel van Zuilen. Op het terrein van het nieuwe Springerpark aan de Van Heukelomlaan. Dus niet in de Springertuin bij de Parel van Zuilen. Zoals ieder jaar. Kom kijken !
Hoe laat begint de verbranding van de kerstbomen
Hoe laat begint de verbranding van de kerstbomen