In de Korte Jansstraat heeft vanochtend een onbemande kraanwagen de winkel Hall of Frame geramd. Er stond vermoedelijk geen rem op de tientonner.
Er is veel glasschade en de kapotte voordeur zit nog maar half in het deurkozijn.Ā Een woordvoerder van de politie vertelt dat zij vanochtend een melding over de aanrijding binnenkregen.
De tientonner botste eerst met een vrachtwagen en reed vervolgens tegen de winkelpui aan. Het is nog onduidelijk of de winkel deze week weer open kan. De brillenwinkel is op maandag en dinsdag altijd gesloten.
3 Reacties
ReagerenHall of Drame….nog een geluk, dat de winkel maandags dicht is, je zal toch maar in de winkel zijn, je krijgt de schrik van je leven, want dan denk je meteen aan een ramkraak.
wel effe de kop erbij houden, pluk!
Leuke bijkomstigheid is de tekst op het rechter etalageraam….Heb jij nog geen nieuwe bril š