Playboy model Zimra Geurts aangevallen tijdens stappen in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant Playboy model Zimra Geurts aangevallen tijdens stappen in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

Playboy model Zimra Geurts aangevallen tijdens stappen in Utrecht

Playboy model Zimra Geurts aangevallen tijdens stappen in Utrecht

Playmate Zimra Geurst (21) en haar zusje zijn tijdens het stappen in Utrecht in de Stairway to Heaven aangevallen door een groepje meisjes. Het R&B-feest dat er werd gehouden liep even later uit de hand, de politie heeft de zaak ontruimd om te voorkomen dat de situatie escaleerde. 

Volgens Zimra kwam de aanval geheel uit het niets en is vooral haar zusje flink te pakken genomen. De meisjes die verantwoordelijk waren voor de klappen zijn ingerekend door de politie.

Naamloos1

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).