Twee auto’s en een voordeur van een woning in de Fregatstraat in Utrecht raakten afgelopen weekend beschadigd vanwege een explosie in een kliko. De politie vermoedt dat de knal werd veroorzaakt door zwaar illegaal vuurwerk.
Het voorval gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag rond 02.27 uur. Er is weliswaar schade, maar er raakte niemand gewond als gevolg van de explosie.
De recherche doet momenteel onderzoek en heeft onder meer gesproken met bewoners. Daarnaast worden mensen die zaterdagnacht rond 03.30 uur in de buurt van de Fregatstraat waren en iets opvallends hebben gezien opgeroepen contact op te nemen met de politie.
“Denk bijvoorbeeld aan een persoon of personen, onbekende auto, scooter(s) of fietser(s). Ook is de recherche op zoek naar camerabeelden.”
5 Reacties
ReagerenVuurwerk is echt de ziekte van deze tijd.
@Katja Vuurwerk is het probleem niet, het zijn de mensen die ermee omgaan. Alleen moet de media het weer in een kwaad daglicht zetten waar ze zo goed in zijn.
@Kuifje: dat is precies de argumentatie van de wapenfanaten in de USA. Echt te som voor woorden.
@Kuifje @Katja
Vuurwerk is de tool van precambriaanse geesten van deze tijd.
@Katja: Tja, voorheen werden er handgranaten voor in de zwarte handel besteld, nu een doos vuurwerk. En ik schat in dat de meeste halfies die dit doen vaker met vuurwerk omgaan dan met granaten, en het daarom ‘gemakkelijker’ is geworden.