Politiek café: Dealen met drugsoverlast op Lucas Bolwerk? (filmpje) | De Utrechtse Internet Courant Politiek café: Dealen met drugsoverlast op Lucas Bolwerk? (filmpje) | De Utrechtse Internet Courant

Politiek café: Dealen met drugsoverlast op Lucas Bolwerk? (filmpje)

Politiek café: Dealen met drugsoverlast op Lucas Bolwerk? (filmpje)

Op het Lucas Bolwerk is al jaren sprake van drugsoverlast, er zijn de afgelopen jaren door de gemeente en politie verschillende maatregelen getroffen. Maar hebben die maatregelen nu geholpen of is er nog steeds een probleem? En zo niet, wat kan de politie of politiek nog meer doen? Is het misschien iets dat de buurt zelf moet oplossen of moeten we dit soort overlast in de grote stad maar accepteren?

Bij het politiek café ‘Dealen met drugsoverlast?’ op woensdagavond 10 juli is iedereen van harte welkom in Café De Potdeksel. Dit politiek café is georganiseerd door het CDA, samen met enkele ondernemers aan het Lucas Bolwerk.

Bovenstaande vragen komen tijdens het politieke café allemaal aan bod, maar iedereen mag tijdens de avond ook andere vragen inbrengen.

Wie komen er?

Op woensdagavond gaan Kris Besselse (uitbater Café De Potdeksel), Harry Versteeg (vestigingsdirecteur PI Wolvenplein), Eiko Smid (raadslid CDA) met bewoners in debat. Dit alles onder leiding van Remco te Kloese van RTV Utrecht.

Waar en hoe laat precies?

Het politiek café wordt gehouden in Café De Potdeksel, Lucas Bolwerk 23. Inloop is vanaf 19:30u, de avond zelf begint om 20:00u.

RTV Utrecht maakte eerder al een reportage over de overlast op het Lucas Bolwerk.

1 Reactie

Reageren
  1. vanWu

    Discussiëren over overlast van drugshandel is volstrekt zinloos in dit land,zolang politie en gemeente niets anders doen dan gedogen en allemaal de andere kant opkijken en de overlast bij de individuele en belastingbetalende burger neerlegt.(kijk b.v.maar naar HI/LO aan de Croeselaan) Burgers en buitenlui geloof het nou maar.HET IS ABSOLUUT ZINLOOS.HET IS VECHTEN TEGEN DE BIERKAAI.DE CRIMINALITEIT REGEERT.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).