De politie is sinds vanochtend op zoek naar een autistische jongen. Hij is rond 10.30 uur weggelopen van zijn school aan de Europalaan in Utrecht en sindsdien nergens te bekennen.
De politie maakt zich ernstig zorgen en vraagt naar de jongen uit te kijken in Utrecht en in Nieuwegein-Zuid. Iedereen die meer weet wordt gevraagd contact op te nemen met de politie
Signalement jongen
De jongen heet Sem en is 1.65 lang. Hij heeft kort donker haar en dikke lippen. Verder droeg hij woensdag een blauwe spijkerbroek en een blauw/grijze jas (een soort spijkerstof). Door zijn beperking heeft de tiener het verstand van een kind van drie jaar.
De jongen is om 16.00 uur door surveillerende agenten op de Beneluxlaan gevonden.
2 Reacties
ReagerenIs er al gezocht in Park Transwijk en/of aan het water bij de Prins Clausbrug? Ik ben ook autistisch en daar zou ik heen gegaan zijn. Ik zit zelf op school op de Amerikalaan en dat zijn plekken waar ik naartoe zou gaan als ik weggelopen ben.
Mvg, Johan.
De jongen is aangetroffen; de politieheli heeft in samenwerking met eenheden op de grond de jongen gevonden.