Student in woningnood kan kamer winnen bij SSH | De Utrechtse Internet Courant Student in woningnood kan kamer winnen bij SSH | De Utrechtse Internet Courant

Student in woningnood kan kamer winnen bij SSH

Student in woningnood kan kamer winnen bij SSH

De woningcorporatie SSH heeft een prijsvraag opgesteld voor eerstejaarsstudenten. Voor de kosten van een inschrijving, een like op facebook en ”motivering in woord, beeld of geluid” heeft de winnende student het vooruitzicht niet onder, maar in ‘de Sterren’ te slapen; het nieuwe wooncomplex in het voormalige provinciehuis.

SSH heeft in het complex, waar vandaag de eerste bewoners in trekken, één kamer beschikbaar gesteld voor de student met de beste motivering. Wie zich gewoonlijk bij SSH inschrijft, moet gemiddeld 14 maanden wachten op een ruimte. Maar liefst 1.243 studenten reageerden op de kamers in het voormalige Provinciehuis, waar in totaal 659 kamers komen.

De woningcorporatie organiseert de wedstrijd samen met het universiteitsblad DUB, en wil zo de aandacht trekken van nieuwe studenten. De winnaar krijgt een campuscontract en mag in De Sterren wonen zolang zijn of haar studie duurt. De huur van de kamer bedraagt 360,-.

Asbest

Volgens SSH is het voormalige Provinciehuis in december helemaal bewoond. Het complex blijft 15 jaar staan. Tijdens de overdracht van het gebouw aan de ontwikkelaar door de provincie, ontstond er een kleine bestuurlijke rel. De provincie bleek informatie achtergehouden te hebben over de aanwezigheid van asbest in het gebouw. Ook voerde ze de sanering niet goed uit. Inmiddels is het gebouw veilig voor bewoning.

1 Reactie

Reageren
  1. Cyrille Van Herpen

    Hello, Ik ben Cyrille en ben 19 jaar oud, in september begin ik een bachelor geschiedenis in Utrecht en ik ben tegenwoordig op zoek naar een kamer. De uur moet niet hooger zijn dan 300e/maand en ik zoek liefts een gemeubleerde kamer. Verder ben ik een gezellige gast die hou om met mensen omgaan en van avantoe keuken voor zijn huismaatjes. Vriendelijke goed.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).