Nu de straat voor De Utrechtse Boekenbar is dichtgegooid, is er ook geen ruimte meer voor een tijdelijk invulling. “We vinden het heel jammer, maar toch kregen we ook veel energie van al jullie creatieve ideeën”, aldus de Boekenbar.
Tijdens de werkzaamheden aan de Westerkade raakte een graafmachine per ongeluk de kelder van De Utrechtse Boekenbar. Omdat deze pas in juni wordt gerepareerd leek het er even op dat er tot die tijd een stuk van de weg open zou liggen. Tim van den Hoed, eigenaar van de Boekenbar, wilde daarom een tijdelijke invulling voor de bouwplaats.
Op sociale media plaatste hij een oproep waarin mensen werden gevraagd ideeën aan te dragen. “We kregen ontzettend veel ideeën binnen (waarvoor dank!). Een biergarten, een beachvolleybalveld, een speelplek voor honden. En nog véél meer. We waren in gesprek over een pop-up filmvertoning in de buitenlucht. Daarnaast hadden we contact met een partij die tijdelijk een bestaand kunstwerk zou kunnen plaatsen.”
Nu is echter besloten om betonplaten neer te leggen. Dit is fijn voor het verkeer omdat er nu meer ruimte is, maar het gevolg is wel dat het initiatief van De Utrechtse Boekenbar niet door kan gaan.
Gekoppelde berichten

Een stadsstrand, een zonnebloemveld of een kunstwerk? Wat komt er tijdelijk voor De Utrechtse Boekenbar?
Voor de deur van De Utrechtse Boekenbar aan de Westerkade in Utrecht ligt momenteel een…
2 Reacties
ReagerenJa, wat is er nou belangrijker? Mensen die dagelijks daar langskomen voor woon- en werkverkeer of spielerei van een ondernemer? Blij dat die flessenhals op zo’n druk knooppunt weg is.
De Boekenbarman kan hoe dan ook tevreden zijn.