De Utrechtse projectmanager Stationsgebied Hedzer Pathuis is verkozen tot beste ambtenaar van Nederland 2017. Dat heeft juryvoorzitter Jantine Kriens, algemeen directeur van Vereniging Nederlandse Gemeenten, gisteren bekendgemaakt.
Op de website van de organisatie, Publiek Denken, is te lezen dat de jury meent dat Pathuis iets nieuws heeft laten zien met de aanbesteding van Wonderwoods: “Een breed en open opgezette tender waarbij gestuurd is op kwaliteit. Een plan dat bijdraagt aan gezond stedelijk leven.” Wonderwoods omvat twee torens waarin plaats is om te wonen en te werken, en die er uitzien als een verticaal bos. “Bovendien is hij iemand zonder pretenties, die ondertussen ongemerkt de regie voert over een aantal cruciale stedelijke projecten.”
De 51-jarige Pathuis werkt al meer dan 15 jaar bij de gemeente Utrecht als projectmanager. Eerder dit jaar werd wethouder Lot van Hooijdonk nog verkozen tot beste jonge bestuurder van Nederland.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.