Utrecht verandert geleidelijk door de jaren heen. Soms gaat de verandering sneller; in het stationsgebied is het straatbeeld dagelijks weer anders. In deze rubriek kijken wij naar het verleden en heden. Door locaties op oude foto’s van Het Utrechts Archief na te fotograferen is goed te zien hoe sommige plekken in de stad zich ontwikkelen. Vandaag de vierde serie foto’s.








Gekoppelde berichten

De veranderende stad in foto’s (deel 3)
Utrecht verandert geleidelijk door de jaren heen. Soms gaat de verandering sneller; in het stationsgebied…

De veranderende stad in foto’s (deel 2)
Utrecht verandert geleidelijk door de jaren heen. Soms gaat de verandering sneller; in het stationsgebied…
3 Reacties
ReagerenBeste mensen van Duic,
Geweldig dit! Meer van dit soort bijdragen in de toekomst als het aan mij ligt.
Bedankt fotograaf, dat je aan mijn verzoek gedacht om Lombok te betrekken . Ik geniet ook van de andere Utrechtse ‘randen’, zoals Ledig Erf of de net opgeleverde Rubenslaan in de Wederopbouwtijd!
Naast de straatbeelden lijken mij parkbeelden ook mooi. Utrechtse zomers uit vervlogen tijden, met een gek kapsel op een kleedje liggen op Lepelenburg. Of het uitgaansleven, ik heb zoveel gehoord over de Woo in de jaren ’70 en de beroemde uitsmijter daarvan. Of de Piekenkermis in de jaren ’80!
Erg leuk deze series! Bedankt redactie!