Vier jongens die vrijdagavond met elkaar op de vuist gingen in het centrum van Utrecht zijn opgepakt door de politie. Bij het uit elkaar halen van de vechtersbazen werd de agent die als eerst ter plaatse was geholpen door een omstander. De politie is nu op zoek naar deze man om hem te bedanken voor zijn actie.
De vechtpartij vond plaats op de Potterstraat in de Utrechtse binnenstad. De politie zegt op sociale media dat de jongens ‘heftig’ met elkaar op de vuist gingen.
Eén agent stuitte als eerst op de vechtpartij en wilde de jongens uit elkaar halen. “Hierbij is onze collega zeer goed geholpen door een jongen die onze collega direct hielp in deze situatie”, aldus de politie.
Letsel
Op een gegeven moment kwamen er meerdere collega’s naar de Potterstraat. De vier jongens die aan het vechten waren werden aangehouden. Zij zijn meegenomen naar het bureau en hebben een nacht in de cel doorgebracht.
Ze hebben volgens de politie allemaal letsel overgehouden aan de vechtpartij en ook hebben ze aangifte tegen elkaar gedaan.
Bedanken
De politie is nu nog op zoek naar de jongen die geholpen heeft. Agenten willen hem graag bedanken voor zijn inzet. “In de tumult hebben we deze jongen helaas niet kunnen bedanken.”
2 Reacties
ReagerenAlles is ook weer écht terug naar normáál dus.
Haha spot on esrin!