Precies 11 weken na de feestelijke presentatie van de Waar in Utrecht Kalender 2013 is de opbrengst van dit project bekend gemaakt. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van Het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Utrecht Midden overhandigde initiatiefnemer Johan van den Berg een cheque ter waarde van € 4.750,- aan directeur Martijn van de Ven.
Dit bedrag werd ingezameld door vrijwel de gehele oplage van duizend kalenders te verkopen. Van den Berg: ‘Ook de vierde Waar in Utrecht Kalender is een succes gebleken. En meer dan ooit draait mijn project om verbinding. Ik kan mij enorm verheugen op de ontmoetingen die door mijn spel zullen gaan plaatsvinden.’
Hij doelt hiermee op de prijzen die wekelijks te winnen zijn: voor het eerst werden deze beschikbaar gesteld door de makers van de foto’s. En dat levert een jaar lang ontmoetingen op tussen een winnaar en iemand die een prijs uitdeelt. Op het verzoek van Van den Berg zijn de prijzen bovendien eenvoudig en origineel gehouden. Zo zijn er o.a. zelfgebakken koekjes, CD’s, trainingen en een kop koffie te verdienen.
Vierde jaar
De Waar in Utrecht Kalender verscheen voor het vierde jaar op rij en werd traditiegetrouw gemaakt om een goed doel te steunen. Na het WKZ, De Mytylschool en Stichting Jarige Job werd gekozen voor Het Nederlandse Rode Kruis. Deze organisatie zet zich op talloze manieren in voor Utrechters. Het bedrag van de kalender zal worden gebruikt voor de opleidingskosten van de vrijwilligers.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.