Een 17-jarige jongen die ervan wordt verdacht betrokken te zijn bij de rellen in de Utrechtse wijk Kanaleneiland is zaterdag gearresteerd. Vorige week werden er ook al vier jongeren opgepakt.
De 17-jarige jongen wordt verdacht van openlijke geweldpleging, het barricaderen van de openbare weg met vernield straatmeubilair en van het gooien van vuurwerk tijdens de rellen van 14 augustus.
De jongen kwam zichzelf melden op het politiebureau. Dit zou hij hebben gedaan nadat hij zichzelf herkende op beelden van Bureau Hengeveld waarop hij onherkenbaar was gemaakt.
De beelden waarop de verdachten onherkenbaar te zien waren, worden morgen weer uitgezonden, maar dan zonder vervaging voor het gezicht. Dit gebeurt niet wanneer de verdachten zich komen melden.
Gekoppelde berichten
Vier nieuwe verdachten aangehouden voor rellen Utrecht
De politie heeft weer vier verdachten aangehouden die aanwezig waren bij de rellen op 14…
Politie arresteert 23 mensen na onrustige avond in Utrechtse wijk Overvecht
In de Utrechtse wijk Overvecht zijn zaterdagavond 23 mensen gearresteerd. Groepjes jongeren gingen de straat…
Achttien personen aangehouden tijdens onrustige avond in Utrechtse wijk Kanaleneiland
De politie heeft vrijdagavond in de Utrechtse wijk Kanaleneiland 18 mensen opgepakt. Het was enige…
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.