Vanaf maandag 14 juli tot en met vrijdag 12 september wordt in de Noordertunnel gewerkt aan de spoorvernieuwing. De trap van en naar spoor 18-19 wordt daarom vanaf 14 juli afgesloten.
De trap van en naar het perron van spoor 18-19 vanuit de Noordertunnel gaat vanaf die dag permanent dicht. Het perron bij de sporen 18 en 19 wordt ingekort en de trap komt hier dus niet meer uit op een perron. Op de plek van de trapopgang komen sporen.
Vanaf 14 juli kunnen treinreizigers het perron van spoor 18-19 bereiken vanuit de tunnel via het perron van spoor 14-15 en de Middentunnel of via de stationshal. Wegens de werkzaamheden aan het spoor is de Noordertunnel tussen vrijdag 25 juli 23.00 uur en maandag 28 juli 05.30 uur gedeeltelijk afgesloten.
1 Reactie
ReagerenLekker handig. De verbouwing van de OV-terminal was er om de capaciteit te vergroten…