Voor de opnames van de nieuwe bioscoopfilm ‘Wolf’ wordt aankomende zaterdag vanaf 19.00 uur de ’t Goylaan in Hoograven tijdelijk afgesloten. Vanaf de rotonde (afslag Waterlinieweg) richting de kruising met de Constant Erzeijstraat wordt de ’t Goylaan tijdelijk afgesloten. In tegengestelde richting kan het verkeer wel gebruik makeb van de route. Uiteraard zullen er omleidingen worden ingesteld waardoor onder andere bestemmingsverkeer gewoon mogelijk is.
Omwonenden van de ’t Goylaan ontvingen vorige week al een brief van filmproducent Habbekrats, waarin de tijdelijke afsluiting wordt aangekondigd. Onderaan de brief wordt voor meer informatie verwezen naar de website van Habbekrats, maar voor wie die moeite neemt valt daar te lezen dat de website in ‘winterslaap’ verkeert en in het voorjaar van 2012 (!!!) weer ‘tot bloei’ zal komen. De redactie van DUIC zocht maar even verder voor u en vond het volgende nieuws. Regisseur Jim Taihuttu, bekend van de roadmovie Rabat, werkt momenteel aan een nieuwe film met acteur Marwan Kenzari (Rabat, Loft) in de hoofdrol. De werktitel van de film is ‘Wolf’ en hij laat zich omschrijven als ‘een sociaal drama in de misdaadscene’. Acteur Nasrdin Dchar speelt een bijrol in de film. Dchar won vorig jaar het Gouden Kalf tijdens het Nederlands Film festival in Utrecht in de categorie beste acteur voor zijn rol in Rabat.
De opnames voor de nieuwe film beginnen in oktober en naar verwachting zal de film in september 2013 in de bioscoop verschijnen. Of de opnames in Utrecht ook de start vormen voor het filmproject is niet bekend. Voor de film staan een aantal scenes gepland op de ’t Goylaan, de drukke invalsweg in Utrecht Zuid, waardoor deze aankomende zaterdag tussen 19:00 uur en 03:00 uur gedeeltelijk moet worden afgesloten. Rond de opnames heeft overleg plaatsgevonden met de gemeente Utrecht.
1 Reactie
Reageren“de” ‘t Goylaan? Zo heb ik het als bewoner aan ‘t Goylaan echt nog nooit genoemd..