Woningrammer nog spoorloos | De Utrechtse Internet Courant Woningrammer nog spoorloos | De Utrechtse Internet Courant

Woningrammer nog spoorloos

Woningrammer nog spoorloos

De man die gisteren een woning in Overvecht ramde en doorreed, is nog steeds spoorloos. Het voertuig waarin hij reed, is wel al teruggevonden.

De bewoonster van het huis aan de Rapenburchdreef schrok hevig van een enorme klap tegen haar huis. Toen zij uit het raam keek, zag zij dat een automobilist een muur en kozijn te hebben geramd. Waarschijnlijk heeft de man veel te hard gereden en daarbij de macht over het stuur zijn verloren.

Toen de bewoonster naar buiten liep om verhaal te halen, stak de bestuurder zijn middelvinger op en reed snel weg. De auto werd later teruggevonden. Deze bleek niet gekeurd en onverzekerd. De eigenaar ervan bleek geëmigreerd.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).