De zus van de onder verdachte omstandigheden overleden vrouw uit de Bilitonstraat heeft gereageerd op sociale media. Leonoor van Beuzekom vertelt dat de ‘hel losbrak’ en haar zus ‘op een rustige manier’ is overleden.
Nadat een vrouw dood werd gevonden in het pand in Lombok werd lange tijd onderzoek gedaan naar de toedracht. In het huis woonden vier mensen in een woongroep die zich bezighielden met ‘lichtvoeding’. Ze hebben de overtuiging dat ze gewone voeding niet nodig te hebben.
De overige drie leden van de woongroep zijn officieel als verdachten aangemerkt na het overlijden van hun huisgenoot. Ze zouden niet de juiste hulp hebben geboden. De drie zijn na twee nachten in de cel wel weer op vrije voeten.
Van Beuzekom zegt onder meer: “Afgelopen donderdag is mijn zus Jeannette overgegaan naar een andere wereld, op een rustige manier overleden. Helaas brak daarna de hel los en zijn we met een enorme overweldiging van het ene op het andere moment ons huis uitgezet naar een cel gebracht, verdacht van nalatigheid.”
Ze vervolgt in dezelfde post: “We voelen ons heel erg verbonden, ook vanuit de andere dimensie is er contact, heel bijzonder om dit te voelen. De lamp blijft knipperen, steeds als we iets doen of met iemand praten.”
In een reactie geeft ze aan te hopen dat de aandacht rond de dood van haar zus zal ‘wegebben’.
2 Reacties
ReagerenMisschien moet de elektricien eens langsgaan??
Ze lijkt meer bekommerd om zichzelf dan om haar zus die zojuist is doodgehongerd.