De 19-jarige fietser die in de nacht van 24 op 25 december met opzet werd aangereden door een automobilist, is zijn been kwijt. De verwondingen aan zijn been waren zo ernstig, dat het moest worden geamputeerd. Dat laat de politie weten in een uitzending van Bureau Hengeveld.
Het incident vond plaats rond 00.45 uur aan de Jan Cornelisz. Maylaan in Utrecht. Daar ontstond een woordenwisseling tussen de fietser en de automobilist. Toen de fietser wegreed, werd hij aangereden door de automobilist. De man uit de auto stapt vervolgens uit om de fietser nog een paar keer tegen het hoofd te schoppen.
Het slachtoffer is vervolgens naar het ziekenhuis gebracht. Daar bleek het letsel aan zijn been zeer ernstig te zijn. De aanrijding had het been zo verminkt, dat het niet meer te redden was. Het been van de 19-jarige is daarom geamputeerd.
Tips?
De politie is nog steeds op zoek naar de bestuurder van het kleine voertuig en roept getuigen op zich te melden. Er is een signalement gepubliceerd.
Gekoppelde berichten

Automobilist schopt 19-jarig slachtoffer van aanrijding op de Jan Cornelisz. Maylaan in Utrecht
Op de Jan Cornelisz. Maylaan in Utrecht is in de nacht van 24 op 25…

19-jarige fietser zwaargewond nadat hij opzettelijk werd aangereden in Utrecht
De 19-jarige fietser die vorige week zwaargewond raakte blijkt opzettelijk aangereden te zijn. Eerder schreef…
18 Reacties
ReagerenBizar dat Duic het beleid hanteert om geen signalementen te vermelden. Waarom een extra barrière opwerpen om tot een mogelijke oplossing van een zaak te komen?
Een nieuw dieptepunt van verkeersterrorisme in Utrecht. En door ontoereikende handhaving en fopstraffen lijkt her alleen maar erger te worden.
@ben peters
Omdat Duic een ongelooflijke liberale linkse krant is,die graag de andere kant op kijkt en niet de hele waarheid durft te vertellen.
@Ben
Verbeter de wereld en begin bij jezelf 🙂
De bestuurder van het voertuig heeft het volgende signalement:
De man wordt geschat tussen de 22 en 24 jaar, is 1.80 m lang met een normaal postuur. Hij heeft een getinte huidskleur. Zijn korte zwarte haar is aan de zijkant opgeschoren en hij heeft een dun ringbaardje. Hij draagt een zwarte jas en een zwarte spijkerbroek.
Het zou je maar overkomen… immens sneu voor die jongen. Signalement kan je zien als je door klikt. Wel dusdanig summier. Vraag me af of ze daarmee een dader in beeld krijgen.
Bizar verdrietig nieuws is dit. Op die leeftijd ook. Sterkte. Gezien de locatie weet ik genoeg en vrees ik dat niemand gaat ‘snitchen’.
Er staat een verwijzing @Ben naar de politie website:
De bestuurder van het voertuig heeft het volgende signalement:
De man wordt geschat tussen de 22 en 24 jaar, is 1.80 m lang met een normaal postuur. Hij heeft een getinte huidskleur. Zijn korte zwarte haar is aan de zijkant opgeschoren en hij heeft een dun ringbaardje. Hij draagt een zwarte jas en een zwarte spijkerbroek.
Walgelijk van die criminele automobilist. Het slachtoffer is voor zijn even verminkt, ik wens hem alle sterkte!
Mocht de vent (nou, ja, vent, een echte vent geeft zichzelf aan) gepakt worden, levenslange rijontzegging.
@Ben Peters & @henkie
Jullie hebben een vreemde kijk op het in mijn ogen goede journalistieke werk van DUIC doordat jullie het artikel niet goed hebben gelezen!
Lees eens goed onder het vetgedrukte woord Tips? want daar staat ook in rood vetgedrukt signalement gepubliceerd!
Kan het OM de eis van poging tot doodslag nu echt niet oprekken naar poging tot moord bij dit soort incidenten?
Een gemotoriseerd voertuig is namelijk wel degelijk ene potentieel moordwapen. bij het doelbewust op iemand inrijden neem je doelbewust het risico iemand te vermoorden.
@ Henkie, duic is alles behalve links en liberaal. Dat zie je al aan het niet moderaten van zeer rechtse reacties.
Overigens is het signalement via de link vanaf dag 1 gewoon bekend, terug te vinden en benoemd. Onzin trollen/reaguuders gelul dus.
Bromsnor denkt dat het signalement ons niet echt verder helpt.
@SpeakUp. Duic probeert inderdaad objectief te blijven en dat zie je al aan het niet moderaten van zeer linkse reacties.
Het bewijs voor moord ontbreekt meestal bij dit soort incidenten daarom wordt dit niet zomaar ‘opgerekt’ tot moord. Dat is bij voorbaat een kansloze missie.
Wat bezielt iemand tot zo’n daad (ongeacht wat er vooraf gespeeld heeft)? Ik wil geloven dat het incident is, maar dat lukt me steeds moeilijker.
19 en dan je leven verder met 1 been, ik durf amper te bedenken wat dat inhoudt, invalide voor de rest van je leven, veel dromen weg, door iemand die je bewust aanrijdt, een kenteken moet toch te achterhalen zijn met al die camera’s in kanaleneiland, icm tijdstip, telefoondata, en nog tal van opsporingstechnieken die er zijn?
@Realist en @Speak up
DUIC modereert noch linkse, noch rechtse reacties naar mijn smaak.
En ook geen reacties die zich daar tussenin bewegen.
Ze doen het zeer slecht / zeer goed / gewoon gemiddeld – daar bij DUIC!
Ook het feit dat men deze reactie plaatst vormt daar het bewijs van 😎
Heel veel sterkte voor deze jongeman.
Dit is zo sneu voor die fietser!
Al zijn toekomstdromen kapot dankzij een gefrustreerd handkarrend haantje met wielen.
@Aqua
Ken je die wijk en ben je wel eens in die straat geweest?
Kijk anders even op google earth.
Dader opsporen gaat echt nog lastig worden, ondanks de camera’s.
@koel hoofd
sneu? aparte woordkeuze
sneu is als je al rennend toch de bus mist, je een ijsje eet en een bolletje op de grond valt, of de schoenenwinkel niet jouw maat heeft….