Een 24-jarige man uit Utrecht is veroordeeld tot een celstraf van 2 jaar. Hij probeerde in januari van dit jaar een 77-jarige vrouw te verkrachten.
Het DNA van de verdachte is aangetroffen op de jas, ondergoed en buik van de vrouw. Uit de verklaring van de vrouw blijkt dat de man haar de lift in heeft gevolgd. Toen zij de sleutel in de deur stopte werd zij door de man de hal van haar woning ingeduwd en gooide hij de vrouw op de grond.
Hij probeerde haar te verkrachten, maar de vrouw bleef op hem inslaan. Door het verzet van de vrouw is de verkrachting niet gelukt.
De rechter veroordeelde de 24-jarige man tot een gevangenisstraf van 2 jaar. Vanwege de hoge leeftijd van het slachtoffer heeft de rechtbank een hogere straf opgelegd dan gangbaar is.
3 Reacties
ReagerenAllamamachies dan ben je echt goed ziek …………..
Waarom wordt zo’n verknipt figuur geen verplichte behandeling bij een psychiater opgelegd?
2 jaar is een hogere straf dan normaal gangbaar is.. voor (poging tot) verkrachting?! Imo zou dat minimaal 5 jaar moeten zijn.