Politienieuws: 26 auto’s in beslag genomen tijdens ANPR-controle Terwijde | De Utrechtse Internet Courant Politienieuws: 26 auto’s in beslag genomen tijdens ANPR-controle Terwijde | De Utrechtse Internet Courant

Politienieuws: 26 auto’s in beslag genomen tijdens ANPR-controle Terwijde

Politienieuws: 26 auto’s in beslag genomen tijdens ANPR-controle Terwijde

Donderdagavond 21 maart zijn de verkeerstromen in de wijk Terwijde in Utrecht gecontroleerd. Hierbij werd gebruik gemaakt van ANPR (automatische nummerplaat-herkenning). Deze controle hield de politie samen met de Belastingdienst.

Alle voertuigen die de ANPR-camera passeerden en in de systemen van politie of Belastingdienst voorkwamen, werden door motorrijders van de politie van de weg gehaald. Zij werden over gebracht naar de controle-plek op een terrein aan de Hof ter Weydeweg.

De politie schreef in totaal 22 verbalen uit. Deze verbalen waren zowel voor verkeersovertredingen als een slechte technische staat van het voertuig, zoals niet correct afgestelde en defecte verlichting, banden met te weinig profiel of een APK waarvan de uiterste vervaldatum is verlopen.

Belastingdienst

Door de deurwaarders van de Belastingdienst werd beslag gelegd op 26 auto’s, waarvan 10 voertuigen direct werden afgevoerd. Een bedrag van bijna € 75.000,- aan openstaande vorderingen voor de Belastingdienst werd ter plekke betaald door middel van contanten, pin of een overboeking.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).