De dode man die dinsdag werd aangetroffen in de auto van een Utrechter is Willem Woertman uit Maarssen. Het 53-jarige slachtoffer kende de Utrechter, die bij de politie langsging met de mededeling dat er een lijk in zijn auto lag, al zo’n twintig jaar.
Woertman had een glazenwasserij waarmee hij regelmatig in juridische zaken was verwikkeld. Er loopt nog een zaak die te maken had met het tv-programma Rambam. De tv-makers richtten een glazenwassersbedrijf op om de om verslag te doen over malafide praktijken in de branche. Daarop bedreigde Woertman ze via de telefoon.
Dinsdag meldde een 61-jarige man uit Utrecht zich bij het politiebureau in Maarssen. De man gaf aan dat er in zijn auto een dode man lag. Agenten namen poolshoogte en troffen in de auto het lichaam van, naar nu blijkt Willem Woertman, aan. De Utrechter werd aangehouden omdat hij verdacht wordt betrokken te zijn bij de vermissing en dood van het slachtoffer.
3 Reacties
Reageren…dat er een lijk in zijn auto lag, al zo’n twintig jaar.
Misschien af en toe doorzoeken naar een wat betere syntaxis? Gewoon 2 zinnetjes ervan maken?
@Viktor Fedora De zin is verdeeld in een hoofdzin en een bijzin, die helemaal correct tussen twee komma’s staat. Een kwestie van goed lezen…….
@Louise. De zin is dan wel correct geschreven, maar ik dacht ook (heel even) te lezen dat het slachtoffer al twintig jaar in de auto lag.