De politie Utrecht heeft vanmiddag op hetzelfde tijdstip een inval gedaan in tien panden in de stad. De actie, die met zo’n 60 agenten werd uitgevoerd, stond in het teken van een onderzoek naar verdovende middelen. Tegelijkertijd werd in ook Breda bij twee panden een inval gedaan.
Vooralsnog blijkt dat het vooral om particuliere woningen gaat, waarin de politie met hulp van een speciaal onderzoeksteam van het leger zoekt. Waarnaar de politie precies op zoek was kon in het kader van het onderzoek nog niets worden gemeld. Wel is duidelijk dat onder meer wordt gekeken wietkwekerijen. RTV Utrecht wist inmiddels te melden dat een vuurwapen, verdovende middelen en geld in beslag werden genomen. Ook zou in ieder geval één man zijn aangehouden. In Utrecht werd onder andere een inval gedaan bij coffeeshop Shabab aan de Vleutenseweg en het naastgelegen pand, net buiten het centrum.
Het onderzoek houdt volgens de politie absoluut geen verband met de bedreiging van burgemeester Aleid Wolfsen van Utrecht, die sinds eind augustus wordt beveiligd wegens bedreigingen vanuit de drugswereld. Pas later deze dinsdag kan de politie meer zeggen over het onderzoek.
2 Reacties
ReagerenVind het belachelijk.. Laat ze de straatdealers ff lekker oppakken in plaats van coffeeshops te gaan plunderen.
Dit was een inval van de Marokkaanse overheid!
Bij de inval was de Marokkaanse overheid aanwezig als opdrachtgever van het ontmantelen van een criminele organisatie.
De bezittingen van deze familie was erg overdreven en opvallend voor een familie die als gastarbeider naar Nederland is gekomen, los van de arrogantie die deze familie begon te vertonen tegen mensen in Marokko en Nederland.
Je kunt het in de Marokkaanse media nalezen.
Blijf gewoon klein en als kruimeldief val je niet op maar wordt door de vingers gezien.
Niet overdrijven en arrogant worden!
dat tolereert de Marokkaanse overheid helemaal niet.
Zo zie je maar, misdaad loont niet.