Het aantal straatroven in Utrecht is in vergelijking met vorig jaar 41 procent gedaald.Dat blijkt uit cijfers die de voorzitter van het Taskforce en tevens burgemeester van Rotterdam, Ahmed Aboutaleb, gisteren bekend maakte.
Er werden niet alleen minder overvallen gepleegd, er werden er ook meer opgelost. Het aantal overvallen en straatroven daalde over het hele land gezien met twintig procent. Aboutaleb benadrukte dat hij de hulp van burgers nodig heeft en samen met Horeca Nederland wil de Taskforce het aantal overvallen blijven terugdringen.
Het Taskforce Overvallen bestaat sinds 2009 en heeft als belangrijkste taak het ‘signaleren van knelpunten bij de integrale aanpak van overvallen en het formuleren van maatregelen om deze knelpunten op te lossen.’
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.