De politie in Utrecht is op zoek naar twee jongens die verantwoordelijk zouden zijn voor een steekpartij in Park Oog in Al op donderdag. Twee andere jongens van 15 jaar oud raakten daarbij gewond.
Rond 14.15 uur kreeg de politie een melding van een vechtpartij. Agenten gingen naar het park en troffen daar twee gewonde jongens aan. Het bleek dat de twee 15-jarige jongens uit Wijk bij Duurstede en Kamerik, steek- en snijwonden hadden.
Ze waren wel aanspreekbaar. Beiden werden naar een ziekenhuis gebracht waar ze behandeld werden aan hun verwondingen. Eén van hen heeft inmiddels het ziekenhuis verlaten.
Uit onderzoek bleek dat er aan het steekincident een conflict vooraf was gegaan met twee andere jongens. Hierbij werden de twee 15-jarigen gestoken. Ze wisten zich af te weren waarna de twee verdachten wegrenden.
Gekoppelde berichten
Twee mannen neergestoken in Park Oog in Al
Er zijn vandaag twee mannen neergestoken in Park Oog in Al. Dat zegt de politie…
5 Reacties
ReagerenDe politie zoekt twee jongens, en dat is meteen het volledige signalement? Succes met zoeken!
Ja joh. Hoe zien ze er dan uit? Anders kunnen we niet rondkijken.
Nog een ding: wat deden die jongens daar eigenlijk? Ze komen niet echt uit de directe omgeving van park oog in al namelijk (het is ook niet echt een temperatuurtje voor een dropping). Kamerik en Wijk bij Duurstede liggen ook nog eens 40 km uit elkaar.
Gefeliciteerd Coen met de nu al onnozelste opmerking van het jaar.
Coen vraagt precies naar de zaken waarom het gaat.