De politie heeft vrijdagavond na een achtervolging een auto geramd om deze tot stoppen te dwingen. Twee inzittenden zijn aangehouden, een derde is nog voortvluchtig.
De achtervolging, waar meerdere politievoertuigen bij betrokken waren, eindigde op de Brennerbaan in Lunetten. De drie inzittenden probeerden te voet aan de politie te ontkomen. Twee van hen werden snel in de kraag gevat. Naar de derde persoon is nog een tijdje gezocht. De politiehelikopter assisteerde de agenten op de grond bij de zoektocht, maar de verdachte werd niet meer aangetroffen. Waarom de bestuurder er vandoor ging is niet bekend.
3 Reacties
Reagerende bestuurder ging er waarschijnlijk vandoor, omdat hij niet gearresteerd wilde worden?
Voorlopig even goed vast zetten .
Ik ben zo benieuwd wat er met deze sneue lach gas junkie,s gaat gebeuren .voorlopig de auto even in bewaring houden.maar dat is natuurlijk niet mogelijk.! Een veel gehoord standaard antwoord van de politie. Wanneer gaan we het systeem aanpassen. Ik reed met mn scooter 2 km boven de max toegestane snelheid .en was vervolgens 19 weken mijn brommer kwijt .dank aan het RDW in samenwerking met politie.deze heren zijn maandag weer aan het feesten met toeters en ballonnen..
@trebor 29/9/2018 – 18:56
Jij bent nou eenmaal een makkelijke prooi voor dit clubje.