Politienieuws: autobrand en mishandeling | De Utrechtse Internet Courant Politienieuws: autobrand en mishandeling | De Utrechtse Internet Courant

Politienieuws: autobrand en mishandeling

Politienieuws: autobrand en mishandeling

Weer een autobrand in het noorden van Utrecht.

In de nacht van dinsdag op woensdag werd aan de Lauwerecht een auto in brand gestoken.
De brandweer kon de brand snel blussen maar de auto liep aan de voorkant fikse schade op.

Een tweede auto, die naast de uitgebrande wagen geparkeerd stond, liep ook brandschade op. De politie gaat uit van brandstichting en roept getuigen zich op te melden.

De afgelopen periode zijn er in en om Overvecht vaker auto’s in vlammen op gegaan. Ook Zeist en de wijk Voordorp werden eerder geteisterd door autobranden.

Utrechtse jongen mishandeld

Bij een opstootje tussen een groep jongeren op de Rhonedreef dinsdagmiddag, werd een 17-jarige Utrechter geslagen. Twee verdachten zitten vast.

De jongen werd door meerdere personen geslagen. De agenten hebben twee verdachten, van 14 en 15 jaar uit Woerden, aanhouden. Wat de aanleiding van de vechtpartij was en of er meerdere personen bij betrokken waren wordt nog onderzocht. De Utrechter hield letsel aan zijn gezicht over.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).