Politienieuws: Duitser beroofd van tas op Kanaalstraat | De Utrechtse Internet Courant Politienieuws: Duitser beroofd van tas op Kanaalstraat | De Utrechtse Internet Courant

Politienieuws: Duitser beroofd van tas op Kanaalstraat

Politienieuws: Duitser beroofd van tas op Kanaalstraat
Een man is gistermiddag beroofd van zijn tas op de Kanaalstraat. De 55-jarige man uit Moers (Duitsland) werd geslagen toen hij bij zijn geparkeerde auto aankwam, waarna zijn tas uit zijn handen werd gerukt.

Een man is gistermiddag beroofd van zijn tas op de Kanaalstraat. De 55-jarige man uit Moers (Duitsland) werd geslagen toen hij bij zijn geparkeerde auto aankwam, waarna zijn tas uit zijn handen werd gerukt.

Het slachtoffer probeerde de tas nog vast te houden, maar moest de verdachte laten gaan. De verdachte rond de 20-25 jaar rende met een andere man weg richting de Semerangstraat waar ze op een scooter stapten en wegreden in de richting van de Vleutenseweg.

De politie doet onderzoek en zoekt getuigen.

4 Reacties

Reageren
  1. Dirk

    Ik lees de laatste tijd wel elke dag iets over de Kanaalstraat…. En goed nieuws is het nooit… Zijn we aan het afglijden of zo?

  2. pieter lakerveld

    Waar is het blauw in de Kanaalstraat?

  3. Ulaan

    Vroeger waren de brommers niet zo snel.
    ‘t Was in die dagen dan ook een stuk gezelliger in Lombok.

  4. LB

    Sinds wanneer is dit nieuws? Dat iemand in Lombok of zulksgelijke wijken wordt beroofd? En dat het 2 berijders van een scooter betreft? Hebben wij dat niet eerder gehoord? Misschien moet het duo-berijden van een scooter verboden worden. Of, beter nog, gewoon scooters verbieden.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).