Winkeloverval Amsterdamsestraatweg
Rond 15.00 uur kwam op maandagmiddag een man een winkel aan de Amsterdamsestraatweg binnen. Hij bedreigde het aanwezige personeeldslid met een steekwapen. Samen met een klant wist het personeelslid de man weg te jagen en zonder buit ging de verdachte er in een auto vandoor.
Oplettende getuigen zagen waar de verdachte heen vluchtte en schakelde via 112 de politie in. Op de Demkaweg kon de auto worden klem gereden en hielden agenten de verdachte aan. Een politievoertuig liep hierbij schade op, niemand raakte gewond.
Verkoper beroofd
Een 33-jarige verkoper uit Brabant is maandagmiddag 18 februari op de Marconistraat door twee onbekende mannen beroofd van zijn verkoopwaar. De man raakte gewond en is voor onderzoek en medische behandeling naar een ziekenhuis gebracht.
Rond 12.20 uur was de man bezig om via huis-aan-huis verkoop gereedschapskoffers aan de man te brengen. Nabij de Galvanistraat sprak de verkoper twee mannen aan en toonde hen zijn koopwaar. De twee mannen sloegen de verkoper op het hoofd en beroofden hem van gereedschapskoffers en een onbekend geldbedrag. Ambulancepersoneel adviseerde het slachtoffer om zich aan een hoofdwond te laten behandelen. Diverse politie-eenheden kamden de wijk uit maar van de daders ontbrak ieder spoor. De recherche is een onderzoek gestart.
Fietsenwinkel gesloten
Een fietsenwinkel aan de Amsterdamsestraatweg is na een controle op grond van de Opiumwet en overlast van verslaafden vrijdag 15 februari door de Burgemeester van Utrecht gesloten. Ondanks de verplichte sluiting werden zondag 17 februari circa 10 drugsverslaafden uit het pand gehaald.
De recherche startte na diverse overlastmeldingen een onderzoek op de fietsenwinkel aan de Amsterdamsestraatweg. Het pand, waarin nog maar nauwelijks bedrijfsactiviteiten werden verricht, leek het onderkomen van veelal verslaafden. Bij de controle werd een kleine hoeveelheid soft- en harddrugs aangetroffen. Na overleg en toetsing met de Burgemeester werd het bedrijfspand vrijdagmiddag per onmiddellijk voor tijdelijke duur gesloten. In het pand werden circa 13 personen, allen bekende verslaafden, uit het pand gezet. De eigenaar werd gesommeerd de bedrijfsruimte af te sluiten.
Zondagmiddag troffen surveillerende agenten in het pand zo’n 10 verslaafden aan. In het pand werd door sommige verdovende middelen gebruikt. De agenten hebben alle personen het pand laten verlaten en de deur afgesloten. De sleutels zijn ingenomen en liggen in het politiebureau. De gemeente is in kennis gesteld voor het negeren van de sluitingsverordening. De eigenaar van het pand moet zich binnenkort verantwoorden.
Dealer betrapt door cameratoezicht
Rond 01.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag zag cameratoezicht hoe er gedeald werd op de Pauwstraat. Agenten hielden de koper staande die een hoeveelheid harddrugs bij zich had. Degene van wie hij de drugs had gekocht, rende weg bij het zien van de agenten. Op de Oudegracht aan de Werf werd de 27-jarige man uit Utrecht aangehouden.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.